Ručně malovaná mapa – Hand painted map
| Hmotnost | 46 g |
|---|---|
| Rozměry | 217 × 121 × 4 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 2 |
| EAN | 9788087724354 |
| ISBN | 978-80-87724-35-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2014-01-01 |
| Vydání | 1. |
Ručně malovaná mapa – Hand painted map
| Hmotnost | 46 g |
|---|---|
| Rozměry | 217 × 121 × 4 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 2 |
| EAN | 9788087724354 |
| ISBN | 978-80-87724-35-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2014-01-01 |
| Vydání | 1. |