| Hmotnost | 104 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 130 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 95 |
| EAN | 9781398862081 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 104 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 130 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 95 |
| EAN | 9781398862081 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |