Další díl série o oblíbených žlutých Mimoních!
| Hmotnost | 262 g |
|---|---|
| Rozměry | 298 × 182 × 6 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 48 |
| EAN | 9788076792135 |
| ISBN | 978-80-7679-213-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-07-08 |
| Vydání | 1. |
Další díl série o oblíbených žlutých Mimoních!
| Hmotnost | 262 g |
|---|---|
| Rozměry | 298 × 182 × 6 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 48 |
| EAN | 9788076792135 |
| ISBN | 978-80-7679-213-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-07-08 |
| Vydání | 1. |