| Hmotnost | 522 g |
|---|---|
| Rozměry | 228 × 151 × 26 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 330 |
| EAN | 9798999121240 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-09-16 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 522 g |
|---|---|
| Rozměry | 228 × 151 × 26 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 330 |
| EAN | 9798999121240 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-09-16 |
| Vydání | 1. |