| Hmotnost | 1100 g |
|---|---|
| Rozměry | 243 × 160 × 40 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 539 |
| EAN | 9781398854253 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-30 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 1100 g |
|---|---|
| Rozměry | 243 × 160 × 40 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 539 |
| EAN | 9781398854253 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-30 |
| Vydání | 1. |