Sešit s vinylovými samolepkami pro kreativní dívky.
| Hmotnost | 194 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 169 × 8 mm |
| Typ, vazba | Sešity |
| Počet stran | 24 |
| EAN | 9788075470737 |
| ISBN | 978-80-7547-073-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2017-02-27 |
| Vydání | 1. |
Sešit s vinylovými samolepkami pro kreativní dívky.
| Hmotnost | 194 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 169 × 8 mm |
| Typ, vazba | Sešity |
| Počet stran | 24 |
| EAN | 9788075470737 |
| ISBN | 978-80-7547-073-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2017-02-27 |
| Vydání | 1. |