Omalovánky se samolepkami.
| Hmotnost | 332 g |
|---|---|
| Rozměry | 341 × 241 × 9 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 34 |
| EAN | 9788084443999 |
| ISBN | 978-80-84443-99-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-07-18 |
| Vydání | 1. |
Omalovánky se samolepkami.
| Hmotnost | 332 g |
|---|---|
| Rozměry | 341 × 241 × 9 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 34 |
| EAN | 9788084443999 |
| ISBN | 978-80-84443-99-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-07-18 |
| Vydání | 1. |