Pojď se mnou strávit báječný den plný zábavných aktivit a každodenních činností!
| Hmotnost | 108 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 210 × 5 mm |
| Typ, vazba | Sešity |
| Počet stran | 20 |
| EAN | 8594184924457 |
| Jazyk | slovensky |
| Datum uvedení | 2021-03-04 |
| Vydání | 1. |
Pojď se mnou strávit báječný den plný zábavných aktivit a každodenních činností!
| Hmotnost | 108 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 210 × 5 mm |
| Typ, vazba | Sešity |
| Počet stran | 20 |
| EAN | 8594184924457 |
| Jazyk | slovensky |
| Datum uvedení | 2021-03-04 |
| Vydání | 1. |