Pojď si se mnou užít narozeninovou oslavuse spoustou legrace a zábavy!
| Hmotnost | 106 g |
|---|---|
| Rozměry | 352 × 189 × 8 mm |
| Typ, vazba | Sešity |
| Počet stran | 20 |
| EAN | 8594184924440 |
| Jazyk | slovensky |
| Datum uvedení | 2021-03-04 |
| Vydání | 1. |
Pojď si se mnou užít narozeninovou oslavuse spoustou legrace a zábavy!
| Hmotnost | 106 g |
|---|---|
| Rozměry | 352 × 189 × 8 mm |
| Typ, vazba | Sešity |
| Počet stran | 20 |
| EAN | 8594184924440 |
| Jazyk | slovensky |
| Datum uvedení | 2021-03-04 |
| Vydání | 1. |