Zvuková knížka s mobilem
| Hmotnost | 196 g |
|---|---|
| Rozměry | 224 × 151 × 21 mm |
| Typ, vazba | Knihy – leporelo |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788084449083 |
| ISBN | 978-80-84449-08-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2024-11-22 |
| Vydání | 1. |
Zvuková knížka s mobilem
| Hmotnost | 196 g |
|---|---|
| Rozměry | 224 × 151 × 21 mm |
| Typ, vazba | Knihy – leporelo |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788084449083 |
| ISBN | 978-80-84449-08-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2024-11-22 |
| Vydání | 1. |