| Hmotnost | 802 g |
|---|---|
| Rozměry | 236 × 156 × 48 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 729 |
| EAN | 9781471186172 |
| ISBN | 978-1-4711-8617-2 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 802 g |
|---|---|
| Rozměry | 236 × 156 × 48 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 729 |
| EAN | 9781471186172 |
| ISBN | 978-1-4711-8617-2 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |