| Hmotnost | 210 g |
|---|---|
| Rozměry | 205 × 126 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 232 |
| EAN | 9781964990033 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2024-11-21 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 210 g |
|---|---|
| Rozměry | 205 × 126 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 232 |
| EAN | 9781964990033 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2024-11-21 |
| Vydání | 1. |