| Hmotnost | 458 g |
|---|---|
| Rozměry | 207 × 158 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 192 |
| EAN | 9788028410889 |
| ISBN | 978-80-284-1088-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-09-10 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 458 g |
|---|---|
| Rozměry | 207 × 158 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 192 |
| EAN | 9788028410889 |
| ISBN | 978-80-284-1088-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-09-10 |
| Vydání | 1. |