| Hmotnost | 1736 g |
|---|---|
| Rozměry | 216 × 154 × 77 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| EAN | 9788073350123 |
| ISBN | 80-7335-012-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-11-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 1736 g |
|---|---|
| Rozměry | 216 × 154 × 77 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| EAN | 9788073350123 |
| ISBN | 80-7335-012-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-11-01 |
| Vydání | 1. |