Různé povídky o různém ničem
| Hmotnost | 275 g |
|---|---|
| Rozměry | 207 × 116 × 15 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 160 |
| EAN | 9788074973284 |
| ISBN | 978-80-7497-328-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2020-07-31 |
| Vydání | 1. |
Různé povídky o různém ničem
| Hmotnost | 275 g |
|---|---|
| Rozměry | 207 × 116 × 15 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 160 |
| EAN | 9788074973284 |
| ISBN | 978-80-7497-328-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2020-07-31 |
| Vydání | 1. |