| Hmotnost | 234 g |
|---|---|
| Rozměry | 258 × 169 × 6 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 64 |
| EAN | 9788090380233 |
| ISBN | 80-903802-3-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-12-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 234 g |
|---|---|
| Rozměry | 258 × 169 × 6 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 64 |
| EAN | 9788090380233 |
| ISBN | 80-903802-3-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-12-01 |
| Vydání | 1. |