| Hmotnost | 752 g |
|---|---|
| Rozměry | 282 × 205 × 21 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 215 |
| EAN | 9788085828351 |
| ISBN | 80-85828-35-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 752 g |
|---|---|
| Rozměry | 282 × 205 × 21 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 215 |
| EAN | 9788085828351 |
| ISBN | 80-85828-35-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |