| Hmotnost | 102 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 129 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 80 |
| EAN | 9781408263822 |
| ISBN | 978-1-4082-6382-2 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2012-01-04 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 102 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 129 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 80 |
| EAN | 9781408263822 |
| ISBN | 978-1-4082-6382-2 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2012-01-04 |
| Vydání | 1. |