Přejeme spoustu zábavy s angličtinou.
| Hmotnost | 48 g |
|---|---|
| Rozměry | 298 × 210 × 4 mm |
| Typ, vazba | Hry |
| Počet stran | 2 |
| EAN | 8594201841996 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2026-02-12 |
| Vydání | 1. |
Přejeme spoustu zábavy s angličtinou.
| Hmotnost | 48 g |
|---|---|
| Rozměry | 298 × 210 × 4 mm |
| Typ, vazba | Hry |
| Počet stran | 2 |
| EAN | 8594201841996 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2026-02-12 |
| Vydání | 1. |