Fotografická ročenka k časopisu Photo Art.
| Hmotnost | 692 g |
|---|---|
| Rozměry | 232 × 220 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 184 |
| EAN | 9788023995718 |
| ISBN | 978-80-239-9571-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2007-07-01 |
| Vydání | 1. |
Fotografická ročenka k časopisu Photo Art.
| Hmotnost | 692 g |
|---|---|
| Rozměry | 232 × 220 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 184 |
| EAN | 9788023995718 |
| ISBN | 978-80-239-9571-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2007-07-01 |
| Vydání | 1. |