Doplňková četba pro 3. až 5. ročník.
| Hmotnost | 1542 g |
|---|---|
| Rozměry | 282 × 220 × 34 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 366 |
| EAN | 9788027722853 |
| ISBN | 978-80-277-2285-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-06-25 |
| Vydání | 1. |
Doplňková četba pro 3. až 5. ročník.
| Hmotnost | 1542 g |
|---|---|
| Rozměry | 282 × 220 × 34 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 366 |
| EAN | 9788027722853 |
| ISBN | 978-80-277-2285-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-06-25 |
| Vydání | 1. |