Pohádky z Malé Strany.
| Hmotnost | 340 g |
|---|---|
| Rozměry | 241 × 166 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 94 |
| EAN | 9788086631585 |
| ISBN | 978-80-86631-58-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2007-11-01 |
| Vydání | 1. |
Pohádky z Malé Strany.
| Hmotnost | 340 g |
|---|---|
| Rozměry | 241 × 166 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 94 |
| EAN | 9788086631585 |
| ISBN | 978-80-86631-58-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2007-11-01 |
| Vydání | 1. |