| Hmotnost | 234 g |
|---|---|
| Rozměry | 204 × 143 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 192 |
| EAN | 9788071985099 |
| ISBN | 80-7198-509-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2001-12-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 234 g |
|---|---|
| Rozměry | 204 × 143 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 192 |
| EAN | 9788071985099 |
| ISBN | 80-7198-509-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2001-12-01 |
| Vydání | 1. |