| Hmotnost | 418 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 143 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 344 |
| EAN | 9788072321148 |
| ISBN | 80-7232-114-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2001-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 418 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 143 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 344 |
| EAN | 9788072321148 |
| ISBN | 80-7232-114-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2001-01-01 |
| Vydání | 1. |