| Hmotnost | 570 g |
|---|---|
| Rozměry | 274 × 198 × 9 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 127 |
| EAN | 9788880295594 |
| ISBN | 88-8029-559-4 |
| Jazyk | španělsky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 570 g |
|---|---|
| Rozměry | 274 × 198 × 9 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 127 |
| EAN | 9788880295594 |
| ISBN | 88-8029-559-4 |
| Jazyk | španělsky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |