| Hmotnost | 240 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 108 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 256 |
| EAN | 9788024289892 |
| ISBN | 978-80-242-8989-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2023-07-17 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 240 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 108 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 256 |
| EAN | 9788024289892 |
| ISBN | 978-80-242-8989-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2023-07-17 |
| Vydání | 1. |