Pracovní sešit s fixem.
| Hmotnost | 156 g |
|---|---|
| Rozměry | 279 × 193 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 16 |
| EAN | 9788084443241 |
| ISBN | 978-80-84443-24-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-06-16 |
| Vydání | 1. |
Pracovní sešit s fixem.
| Hmotnost | 156 g |
|---|---|
| Rozměry | 279 × 193 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 16 |
| EAN | 9788084443241 |
| ISBN | 978-80-84443-24-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-06-16 |
| Vydání | 1. |