| Hmotnost | 294 g |
|---|---|
| Rozměry | 259 × 193 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 128 |
| EAN | 9788072301362 |
| ISBN | 80-7230-136-5 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 294 g |
|---|---|
| Rozměry | 259 × 193 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 128 |
| EAN | 9788072301362 |
| ISBN | 80-7230-136-5 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |