| Hmotnost | 364 g |
|---|---|
| Rozměry | 222 × 157 × 15 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 150 |
| EAN | 9788086328829 |
| ISBN | 80-86328-82-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2005-09-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 364 g |
|---|---|
| Rozměry | 222 × 157 × 15 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 150 |
| EAN | 9788086328829 |
| ISBN | 80-86328-82-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2005-09-01 |
| Vydání | 1. |