| Hmotnost | 508 g |
|---|---|
| Rozměry | 242 × 149 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 192 |
| EAN | 9788085876710 |
| ISBN | 80-85876-71-X |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 508 g |
|---|---|
| Rozměry | 242 × 149 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 192 |
| EAN | 9788085876710 |
| ISBN | 80-85876-71-X |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |