| Hmotnost | 154 g |
|---|---|
| Rozměry | 259 × 200 × 7 mm |
| Typ, vazba | Sešity |
| Počet stran | 63 |
| EAN | 9788085806816 |
| ISBN | 978-80-85806-81-6 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 154 g |
|---|---|
| Rozměry | 259 × 200 × 7 mm |
| Typ, vazba | Sešity |
| Počet stran | 63 |
| EAN | 9788085806816 |
| ISBN | 978-80-85806-81-6 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |