| Hmotnost | 260 g |
|---|---|
| Rozměry | 191 × 108 × 16 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 148 |
| EAN | 9783829756747 |
| ISBN | 978-3-8297-5674-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2017-06-29 |
| Vydání | 4. |
| Hmotnost | 260 g |
|---|---|
| Rozměry | 191 × 108 × 16 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 148 |
| EAN | 9783829756747 |
| ISBN | 978-3-8297-5674-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2017-06-29 |
| Vydání | 4. |