| Hmotnost | 834 g |
|---|---|
| Rozměry | 286 × 207 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 260 |
| EAN | 9788072322183 |
| ISBN | 80-7232-218-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-10-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 834 g |
|---|---|
| Rozměry | 286 × 207 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 260 |
| EAN | 9788072322183 |
| ISBN | 80-7232-218-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-10-01 |
| Vydání | 1. |