Kniha říkadel doplněná půvabnými Ladovými obrázky.
| Hmotnost | 320 g |
|---|---|
| Rozměry | 244 × 150 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – leporelo |
| Počet stran | 56 |
| EAN | 9788074241130 |
| ISBN | 978-80-7424-113-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2019-03-06 |
| Vydání | 2. |
Kniha říkadel doplněná půvabnými Ladovými obrázky.
| Hmotnost | 320 g |
|---|---|
| Rozměry | 244 × 150 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – leporelo |
| Počet stran | 56 |
| EAN | 9788074241130 |
| ISBN | 978-80-7424-113-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2019-03-06 |
| Vydání | 2. |