| Hmotnost | 186 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 129 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 192 |
| EAN | 9788075471116 |
| ISBN | 978-80-7547-111-6 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2017-01-31 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 186 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 129 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 192 |
| EAN | 9788075471116 |
| ISBN | 978-80-7547-111-6 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2017-01-31 |
| Vydání | 1. |