Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2015

Tomancová, Martina
Akropolis

169 

Skladem

Přidat do seznamu přání
Přidat do seznamu přání

Předpokládané doručení 11.05.–18.05. Mohu vyzvednout osobně ještě dnes?

Pro ověření dostupnosti kvůli možnosti okamžitého osobního vyzvednutí volejte 569 424 540. Přibližně 25 000 titulů je dostupných ihned, dalších 70 000  titulů je na externích skladech s dodáním obvykle do 1-5 dní.

Katalogové číslo: 9788074701214 Kategorie:

Tento jubilejní, již desátý, sborník (AUČCJ) nabízí všem zájemcům další pečlivě připravený výběr z příspěvků přednesených během roku 2015 na společných pravidelných setkáních. Přednášející z řad odborníků, lingvistů a učitelů daného oboru opět nabízejí zajímavá témata z problematiky češtiny.
jako cizího jazyka. Tentokrát se podíváme do oblasti výukových materiálů, kde si mimo jiné představíme některé online-portály a moderní český výkladový slovník Lexicon 5. Pohlédneme rovněž na specifika použití videa ve výuce češtiny jako cizího jazyka. Druhý oddíl se zaměřuje na výuku vyšších úrovní, kde nám autorka příspěvku přiblíží problematiku využití písňových textů při výuce zvukové stránky češtiny. Třetí část sborníku se zabývá otázkou zdokonalování lektorských dovedností, zvláště otázkou hospitace a zpětné vazby. Autorka příspěvku představí systém metodické podpory v kurzech (AUČCJ). Čtvrtá část sborníku mapuje problematiku výuky dětí-cizinců a jejich začleňování do výuky. Mimo jiné se podíváme na vzdělávací obsah Češtiny jako druhého jazyka na základních školách. Novinkou tohoto sborníku jsou Příklady dobré praxe. Zde se soustředíme na základní jazykové dovednosti, kterými jsou psaní a gramatika, mluvení a fonetika, poslech a čtení. Zájemci zde najdou mimo jiné celou řadu dobrých nápadů a her k procvičování daných dovedností.

Typ, vazba

kniha, brožovaná vazba

Počet stran

192

EAN

9788074701214

Datum uvedení

20160715

Jazyk

česky