8. číslo komiksového měsíčníku s Bartem Simpsonem v hlavní roli.
| Hmotnost | 64 g |
|---|---|
| Rozměry | 258 × 168 × 1 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 32 |
| EAN | 9786660075084 |
| ISBN | 978-66-6007-508-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2014-01-01 |
8. číslo komiksového měsíčníku s Bartem Simpsonem v hlavní roli.
| Hmotnost | 64 g |
|---|---|
| Rozměry | 258 × 168 × 1 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 32 |
| EAN | 9786660075084 |
| ISBN | 978-66-6007-508-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2014-01-01 |