komiksový magazín
| Hmotnost | 55 g |
|---|---|
| Rozměry | 258 × 168 × 4 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 28 |
| EAN | 9786660075787 |
| ISBN | 978-66-600-7578-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2020-02-19 |
komiksový magazín
| Hmotnost | 55 g |
|---|---|
| Rozměry | 258 × 168 × 4 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 28 |
| EAN | 9786660075787 |
| ISBN | 978-66-600-7578-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2020-02-19 |