komiksový magazín
| Hmotnost | 60 g |
|---|---|
| Rozměry | 258 × 167 × 4 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 28 |
| EAN | 9786660075794 |
| ISBN | 978-66-600-7579-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2020-03-23 |
komiksový magazín
| Hmotnost | 60 g |
|---|---|
| Rozměry | 258 × 167 × 4 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 28 |
| EAN | 9786660075794 |
| ISBN | 978-66-600-7579-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2020-03-23 |