| Hmotnost | 495 g |
|---|---|
| Rozměry | 255 × 178 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 80 |
| EAN | 9788075631206 |
| ISBN | 978-80-7563-120-6 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2018-03-19 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 495 g |
|---|---|
| Rozměry | 255 × 178 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 80 |
| EAN | 9788075631206 |
| ISBN | 978-80-7563-120-6 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2018-03-19 |
| Vydání | 1. |