| Hmotnost | 478 g |
|---|---|
| Rozměry | 210 × 146 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 287 |
| EAN | 9798400902598 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-09-10 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 478 g |
|---|---|
| Rozměry | 210 × 146 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 287 |
| EAN | 9798400902598 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-09-10 |
| Vydání | 1. |