| Hmotnost | 206 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 130 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 160 |
| EAN | 9788073368500 |
| ISBN | 978-80-7336-850-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2016-12-14 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 206 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 130 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 160 |
| EAN | 9788073368500 |
| ISBN | 978-80-7336-850-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2016-12-14 |
| Vydání | 1. |