| Hmotnost | 452 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 208 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 166 |
| EAN | 9788072684601 |
| ISBN | 978-80-7268-460-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2009-03-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 452 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 208 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 166 |
| EAN | 9788072684601 |
| ISBN | 978-80-7268-460-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2009-03-01 |
| Vydání | 1. |