| Hmotnost | 306 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 130 × 15 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 219 |
| EAN | 9788023969832 |
| ISBN | 80-239-6983-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-05-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 306 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 130 × 15 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 219 |
| EAN | 9788023969832 |
| ISBN | 80-239-6983-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-05-01 |
| Vydání | 1. |