| Hmotnost | 162 g |
|---|---|
| Rozměry | 205 × 145 × 13 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 120 |
| EAN | 9788075026958 |
| ISBN | 978-80-7502-695-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2023-12-20 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 162 g |
|---|---|
| Rozměry | 205 × 145 × 13 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 120 |
| EAN | 9788075026958 |
| ISBN | 978-80-7502-695-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2023-12-20 |
| Vydání | 1. |