Star Wars: Mandalorian Maska na obličej textilní 25 ml.
Vůně: kokos
| Hmotnost | 30 g |
|---|---|
| Rozměry | 132 × 132 × 9 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5060895836851 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |
Star Wars: Mandalorian Maska na obličej textilní 25 ml.
Vůně: kokos
| Hmotnost | 30 g |
|---|---|
| Rozměry | 132 × 132 × 9 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5060895836851 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |