Textilní pleťová maska hydratační 25 ml s výtažkem zeleného čaje Darth Vader Star Wars
| Hmotnost | 26 g |
|---|---|
| Rozměry | 160 × 142 × 7 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5060895830309 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |
Textilní pleťová maska hydratační 25 ml s výtažkem zeleného čaje Darth Vader Star Wars
| Hmotnost | 26 g |
|---|---|
| Rozměry | 160 × 142 × 7 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5060895830309 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |