Textilní pleťová maska hydratační 25 ml ??s borůvkami.
Vůně: borůvka
| Hmotnost | 28 g |
|---|---|
| Rozměry | 133 × 132 × 8 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5060895838756 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |
Textilní pleťová maska hydratační 25 ml ??s borůvkami.
Vůně: borůvka
| Hmotnost | 28 g |
|---|---|
| Rozměry | 133 × 132 × 8 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5060895838756 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |