Štika v rybníce

Prager, Aleš
Prager

249 

Skladem

Přidat do seznamu přání
Přidat do seznamu přání

Předpokládané doručení 04.05.–11.05. Mohu vyzvednout osobně ještě dnes?

Pro ověření dostupnosti kvůli možnosti okamžitého osobního vyzvednutí volejte 569 424 540. Přibližně 25 000 titulů je dostupných ihned, dalších 70 000  titulů je na externích skladech s dodáním obvykle do 1-5 dní.

aneb jak ukrást českou miliardu…

Katalogové číslo: 9788026025115 Kategorie:

Po relativně poklidném oťukávání mladého Lukáše z prvotiny Aleše Pragera se touto knihou čtenář ponoří do daleko hlubších vod. Hrdina tohoto příběhu, mladý ekonom Karel, si jednoduše vzal příklad z Jánošíka a rozhodl se bohatým brát a chudým rozdávat.

Proč jste začal krást, Karle?
Z čistě sobeckých důvodů. A když krabic od bot bylo tolik, že jsem je neměl kam dávat, začal jsem myslet i na druhé.
Proč jste vstoupil do politiky? Co jste od toho očekával?
Lidé v mé blízkosti mě přemluvili. Jsem člověk, který rád buduje. Máma si myslela, že bych svým přístupem mnohým pomohl a také uspokojil své potřeby ovládat druhé.
Říká se o vás, že jste nejpoctivější politik od pádu komunismu. Cítíte to také tak?
To je blbost! Poctivý politik rozhodně nejsem, ale při své práci myslím na lidi a jsou za mnou vidět výsledky. Na člověka, který o sobě říká, že je poctivý, si dávám dvakrát pozor. A pokud to o sobě říká politik, tak je to buď ta největší svině, nebo je k ničemu.
A jak se daří rodině?
Rodina je mým koníčkem. Daří se nám dobře, děkuji, děti rostou, samé příjemné starosti.

Typ, vazba

kniha, vázaná vazba

Počet stran

216

EAN

9788026025115

Datum uvedení

20121031

Jazyk

česky