| Hmotnost | 730 g |
|---|---|
| Rozměry | 239 × 160 × 23 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 246 |
| EAN | 9788072683420 |
| ISBN | 80-7268-342-X |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2005-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 730 g |
|---|---|
| Rozměry | 239 × 160 × 23 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 246 |
| EAN | 9788072683420 |
| ISBN | 80-7268-342-X |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2005-01-01 |
| Vydání | 1. |